w

GLOW – sezon 4. nie powstanie!

glow season 3
netflix

Pomimo, iż Netflix przedłużył serial GLOW na czwarty sezon, to panująca pandemia zmusiła włodarzy platformy do zmiany swojej wcześniejszej decyzji. Jak donoszą zagraniczne media ta muzyczna produkcja kończy się na wyemitowanych już trzech sezonach.

Podjęliśmy trudną decyzję, aby nie kręcić czwartego sezonu GLOW z powodu COVID-19. Sprawił on, iż kręcenie tak fizycznie intymnego programu z tak dużą obsadą byłoby szczególnie trudne. – powiedział rzecznik platformy Netflix w swoim oświadczeniu

Czwarty sezon serialu składać się miał z 10 epizodów. Zdjęcia do niego rozpoczęły się przed marcową pandemią. Zdążono ukończyć zaledwie jeden odcinek.

Akcja serialu rozgrywa się w rozświetlonych neonami i tętniących muzycznym życiem latach 80. XX wieku. Śledzimy losy pewnej grupy wrestlerek, które zarabiają na życie aranżując walki na ringu.

Będziecie tęsknić za tą produkcją?

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

grand

Grand Army – nowa zapowiedź młodzieżowej produkcji Netflixa

ejkylp1wsaaqlet

Wiedźmin sezon 2. – opis sezonu i pierwsze zdjęcia Ciri!