GLOW sezon 3. – zobaczcie pierwszy zwiastun i plakat!

18 czerwca 2019 | Newsy

Wrestlerki powracają! Tym razem ich pokaz zobaczymy w najsłynniejszym mieście grzechu, czyli Las Vegas. Pełną zapowiedź trzeciego sezonu możecie zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=xQaCxIJX0J0&feature=youtu.be

Nasze bohaterki przybywają do Vegas na całe dziewięć miesięcy z zamiarem dobrej zabawy i podbicia słynnego miasta. Jednak jak zapowiada zwiastun ich prywatne sprawy nie zawsze pozwolą na pełne uniesień zapomnienie. Poznajemy także nową bohaterkę Sandy Devereaux St. Clair – dyrektorkę miejsca, w którym dziewczyny należące do Gorgeous Ladies of Wrestling  będą występować. Wcieli się w nią nagrodzona Oscarem Geena Davis.

Premiera trzeciego sezonu już 9. sierpnia. Podobnie jak poprzednie składał się będzie z 10. odcinków.

A tu zapowiadany plakat promujący kontynuację.

glow season 3 poster
collider

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin - poznaj zespół scenarzystów serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram