Gliniarze największym hitem Polsatu!

}

Data: 26 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Wiecie jaki serial telewizji Polsat jest najchętniej oglądanym? Okazuje się, że to policyjna produkcja Gliniarze, która już doczekała się jedenastu sezonów.

Jedenasty sezon Gliniarzy emitowany od poniedziałku 30 sierpnia do wtorku 23 listopada oglądało średnio 1,4 mln widzów. Produkcja nie ma sobie równych. Przyciągnęła o 180 tys. widzów więcej od TVP1, o 530 tys. od TVP2 i aż o 900 tys. od TVN. Rekord oglądalności przyniósł odcinek przedostatni, który widziało prawie 3 mln widzów.

Serial Gliniarze zgromadził największą widownię w porównaniu z codziennymi serialami: Pierwsza miłość (Polsat) – 1, 07 mln, Ukryta prawda (TVN) – 1, 05 mln, Na ratunek 112 (Polsat) – 816 tys., Dlaczego ja? (Polsat) – 505 tys., Tajemnice miłości (TVN) – 458 tys.

Każdy sezon serialu Gliniarze to nowe i mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami. A detektywi: Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuba Roguz (Piotr Mróz), Ewa Berg (Charlotta Zielińska), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) i Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) wspomagani przez swoich współpracowników stają oko w oko z groźnymi przestępcami i nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić każde śledztwo do rozwiązania!

Obecnie trwają zdjęcia do 12. sezonu serialu, który zadebiutuje w 2022 roku.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – trzy nowe nazwiska w obsadzie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.