w

Ginnifer Goodwin z Once Upon a Time w nowym serialu Steps

gg
Mandatory Credit: Photo by MediaPunch/REX/Shutterstock (9211778be) Ginnifer Goodwin Elysium Bandini Studios presents Obey Giant, Los Angeles, USA - 07 Nov 2017

Ginnifer Goodwin, znana przede wszystkim z ról Królewny Śnieżki / Mary Margaret Blanchard w Once Upon a Time, otrzymała jedną z głównych ról w nowym serialu Steps. 

Steps to serial oparty na szwedzkim formacie “Bonus Family”. Będzie opowiadał o losach czwórki dorosłych, wychowujących trójkę dzieci, mieszkających w trzech domach, będących po dwóch rozwodach.

Ginnifer zagra Bea – będzie to najbardziej dojrzała z tych postaci – będzie najbardziej ogarnięta i będzie potrafiła sobie poradzić zarówno z dzieciakami, jak i nowym mężem, byłym mężem oraz jego byłą żoną. TV LINE śmieje sie, że 5 sezonów aktorki w Big Love doskonale ją do tej roli przygotował.

To pierwsza ważniejsza rola Goodwin od czasu odejścia z serialu Dawno, Dawno temu, w maju zeszłego roku.

Serial zapowiada się bardzo fajnie i ciekawie brzmi pokazanie takiej patchworkowej rodziny – jest w ich w końcu wokół nas coraz więcej.

 

Magdalena Bród

Napisane przez Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Good Fight

Premierowy odcinek 2 sezonu The Good Fight – jeszcze większy chaos [SPOILERY]

super3

Bohaterowie serialu Nie z tego świata przeniosą się do świata Scooby-Doo!