Przeczytano:

Giń, 2020! – Netflix przedstawia ciekawy mockument

22 12 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma Netflix zaprezentowała zapowiedź ciekawej komediowej produkcji o roku 2020, który nie da się ukryć, przyniósł nam wiele niespodziewanych wydarzeń. Mowa o mockumencie Giń, 2020!. Odpowiadają za niego twórcy serialu Czarne lustro, którzy choć sami nie byliby w stanie wymyślić tego co się działo, chcą na koniec dorzucić coś od siebie.

Komediowy rzut oka na rok, który wszyscy chcemy jak najszybciej pożegnać, w wykonaniu najgorzej poinformowanych komentatorów na świecie. Rok, o którym nie można było opowiedzieć aż do teraz, bo wciąż jeszcze trwał.

W produkcji tej hollywoodzkie gwiazdy w zabawny i satyryczny sposób ukażą wydarzenia mijającego roku. W dokumencie wystąpią m.in. Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Lisa Kudrow, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Diane Morgan oraz Joe Keery. Za jego reżyserię odpowiada Al Campbell.

Premiera Giń, 2020! już 27 grudnia 2020 roku.

Źródło: netflix

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również