Gideon Falls – James Wan dołącza do produkcji horroru!

}

Data: 5 października 2019

a

Kategorie: Newsy

James Wan wraz ze swoją firmą Atomic Monster Production dołączył do produkcji horroru Gideon Falls, który jest adaptacją komiksu Jeffa Lemire i Andrea Sorrentino.

Wspomniany wyżej duet odpowiada również za powstanie serialu. Opowie on o legendarnym i złowieszczym budynku zwanym Czarną Stodołą, który pojawia się i znika w różnych miejscach wywołując panikę i szaleństwo wśród okolicznych mieszkańców. Jego tajemnica splata ze sobą życie dwóch zupełnie różnych mężczyzn. Jeden z nich to młody, katolicki ksiądz, który przeżywa kryzys swojej wiary. Przybywa on do niewielkiego miasteczka będąc całkowicie niegotowym na to co odkryje. Drugim mężczyzna to młody odludek, który obsesyjnie szuka wskazówek w miejskich śmieciach. Oboje muszą znaleźć klucz do rozwiązania zagadki Czarnej Stodoły.

Jak na razie nie wiadomo jaka telewizja docelowo zajmie się projektem.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Doctor Who sezon 12.- zobaczcie szalony zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.