w

Gideon Falls – James Wan dołącza do produkcji horroru!

61 i09terl. sx323 bo1204203200
amazon

James Wan wraz ze swoją firmą Atomic Monster Production dołączył do produkcji horroru Gideon Falls, który jest adaptacją komiksu Jeffa Lemire i Andrea Sorrentino.

Wspomniany wyżej duet odpowiada również za powstanie serialu. Opowie on o legendarnym i złowieszczym budynku zwanym Czarną Stodołą, który pojawia się i znika w różnych miejscach wywołując panikę i szaleństwo wśród okolicznych mieszkańców. Jego tajemnica splata ze sobą życie dwóch zupełnie różnych mężczyzn. Jeden z nich to młody, katolicki ksiądz, który przeżywa kryzys swojej wiary. Przybywa on do niewielkiego miasteczka będąc całkowicie niegotowym na to co odkryje. Drugim mężczyzna to młody odludek, który obsesyjnie szuka wskazówek w miejskich śmieciach. Oboje muszą znaleźć klucz do rozwiązania zagadki Czarnej Stodoły.

Jak na razie nie wiadomo jaka telewizja docelowo zajmie się projektem.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mroczne materie 10 1000 150x150

His Dark Materials (Mroczne materie) na oficjalnym zwiastunie!

runaways season 3 story 150x150

Marvel’s Runaways sezon 3. – zobaczcie pełny zwiastun!