Gentleman Jack – powstanie drugi sezon!

24 maja 2019 | Newsy

Gentleman Jack to wspólna produkcja HBO i The BBC, która zadebiutowała w zeszłym miesiącu. Obie stacje zadowolone są z jej oglądalności oraz recenzji, dlatego też zdecydowano się na kontynuację serialu. Drugi sezon został już zamówiony.

Jak mówi odpowiedzialna za serial Sally Wainwright – w tej historii jest jeszcze wiele do opowiedzenia, bardzo się cieszę, że serial otrzymał promocję na kolejny sezon.

Suranne Jones wspaniale wcieliła się w rolę Anne Lister, nazywanej pierwszą nowoczesną lesbijką. Również mocno chwalony jest wytęp Sophie Rundle, która to odgrywa odważną partnerkę Lister – Annę Walker.

Na razie nie wiadomo kiedy dojdzie do premiery drugiego sezonu serialu.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  AMC adaptuje powieść Borne VanderMeer'a na serial!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram