Gal Gadot zagra Hedy Lamarr! Showtime zamówił serial!

3 sierpnia 2019 | Newsy

Showtime potwierdził zamówienie miniserialu opowiadającego o Hedy Lamarr, austriackiej aktorce i wynalazczyni. Główną rolę zagra Gal Gadot, aktorka znana z roli Wonder Woman.

Hedy Lamarr to austriacka aktorka i wynalazczyni. Zasłynęła rolą w filmie Ekstaza, czym wywołała skandal obyczajowy, bowiem zagrała w nim nago. Została żoną milionera Fritza Mandla, który zapoznał ją z Mussolinim i Hitlerem. Po jakimś czasie uciekła z Austrii i podpisała kontrakt z MGM, który zaaowocował kilkoma hollywoodzkimi filmami. Jeśli chodzi o wynalazki to wymyśliła jak sterować torpedami za pomocą fal radiowych oraz była autorką tabletki musującej, z której powstawał napój podobny do współczesnej coca-coli.

Gadot zajmie się także produkcją serialu wraz z Sarah Treem, Warren Littlefield, Katie Robbins i Jaron Varsano.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The First Lady – Kiefer Sutherland dołącza do obsady

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!