Fra Fee dołącza do obsady prequela Pięknej i bestii

}

Data: 20 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Aktor Fra Fee, którego w ostatnim czasie podziwiać mogliśmy w serialu Hawkeye, u boku Piotra Adamczyka, kontynuuje współpracę z Disney+. Otrzymał on angaż w serialu będącym prequelem filmu Piękna i Bestia z Emmą Watson w roli głównej.

Fra Fee wcieli się w księcia Benoita Berlioza, przyjaciela z dzieciństwa Tilly, który wyrósł na charyzmatycznego i przystojnego mężczyznę.

Dołączył on do obsady, w skład której wchodzą Luke Evans, Josh Gad i Briana Middleton. Portretują oni odpowiednio Gastona, LeFou’a i Tilly.

Osadzona w świecie Pięknej i Bestii opowieść rozgrywa się lata przed epickim romansem. Serial będący prequelem i spin-offem będzie podążał śladami Gastona i LeFou, którzy wyruszają wraz z przyrodnią siostrą LeFou – Tilly w nieoczekiwaną podróż pełną romansów, zabawy i przygody. Podczas niej odkryją wiele tajemnic z przeszłości, teraźniejszość staje się coraz bardziej niebezpieczna, a nowi wrogowie przysparzają coraz więcej kłopotów. Królestwo jak się okazuje skrywa jeszcze wiele tajemnic.

Produkcja ma być musicalem, który składał będzie się z ośmiu epizodów. Nie posiada ona jeszcze swojego oficjalnego tytułu.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Drodzy biali! sezon 4. zamówiony! Będzie finał serii!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.