FOX adaptuje na serial western Aż do piekła

}

Data: 11 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja FOX chce nakręcić serialową wersję współczesnego westernu Aż do piekła. Film ten w reżyserii Davida Mackenzie ze scenariuszem Taylora Sheridana wyszedł w 2016 roku.

Poznajcie fabułę filmu:

Dwaj bracia – Toby – zdesperowany ojciec, szukający lepszego życia dla syna oraz Tanner, były skazaniec z wybuchowym charakterem, postanawiają okraść oddział banku, który skonfiskował ich zadłużoną, rodzinną ziemię. Napad udaje się, jednak sprawy szybko wymykają się spod kontroli. W pościg za braćmi wyrusza Marcus, nieustępliwy Strażnik Teksasu, szukający ostatnich chwil sławy przed przejściem na emeryturę. Mimo policyjnej obławy, Toby i Tanner, skuszeni wizją szybkiego zysku, decydują się na kolejny wielki skok. Konfrontacja braci z zawziętym stróżem prawa wydaje się nieunikniona.

Serial ma mieć bardzo podobną fabułę. Skupi się na bezwzględnym potentancie naftowym, który chce zawłaszczyć dobra farmerskiej społeczności z Zachodniego Teksasu. Stawiają się mu dwaj miejscowi bracia, którzy napadają na bank, aby odzyskać swoje pieniądze. Tym narażają się nieustępliwemu Strażnikowi Teksasu.

Scenariusz serialu napisze Jessica Mecklenburg, która będzie także producentką wykonawczą. W projekt jako producent zaangażowany jest także Mackenzie. Sheridan nie ma nic wspólnego z adaptacją FOXa. Obsada serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: Dark Horizons, Filmweb

ZOBACZ TEŻ  Ferajna z Baker Street na oficjalnym zwiastunie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.