Fotografia promująca 3. sezon Orville

}

Data: 20 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Przejęty po drugim sezonie przez platformę Hulu od Fox serial Orville, już niedługo doczeka się premiery trzeciej serii. Widzowie musieli czekać na nią ponad trzy lata. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym widzimy zarówno starych, jak i nowych bohaterów.

Poniższa fotografia przedstawia kapitana Eda Mercera (Seth MacFarlane), komandor Kelly Grayson (Adrianne Palicki), pilota porucznika Gordona Malloy’a (Scott Grimes) i Isaaca (Mark Jackson). To powracające postaci. Z nowych twarzy widzimy prezydenta Alcuzana (Bruce Boxleitner), senatora Balaska (Lisa Banes) i chorążego Charly Burke’a (Anne Winters).

W obsadzie są także Victor Garber, Penny Johnson Jerald, Peter Macon, Jessica Szohr, J. Lee, Chad L. Coleman i Norm Macdonald.

The Orville opowiada o losach załogi tytułowego statku kosmicznego “USS Orville”. Fabuła osadzona jest 400 lat w przyszłości. Kapitan Ed Mercer (Seth MacFarlane) przemierza przestrzeń międzygwiezdną i zmaga się z różnymi przeciwnościami losu: na różnych planetach i innych statkach kosmicznych, jak i na pokładzie własnej jednostki. Poznajemy jego byłą żonę, androida z planety rządzonej sztuczną inteligencję, kobietę 10 razy silniejszą niż ktokolwiek z załogi oraz kosmitę, który oddaje mocz tylko raz w roku.

Premiera 3. sezonu noszącego podtytuł New Horizons zaplanowana jest na 10 marca 2022 roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Netflix pracuje nad serialem Bone opartym na serii komiksów!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.