w

Fosse/Verdon – jest teaser i oficjalny plakat produkcji!

Fosse/Verdon
screenrant

Na ponad miesiąc przed premierą stacja FX opublikowała oficjalny plakat swojego serialu oraz jego krótką zapowiedź, którą możecie obejrzeć poniżej.

Serial opowiadać będzie o dwóch wielkich indywidualnościach, których połączyła pasja oraz wspólna praca. Bobie Fosse, w tej roli Sam Rockwell, to choreograf i reżyser, twórca wielu znakomitych musicali na Brodwayu. Z kolei Gwen Verdon, w którą wciela się Michelle Williams, to rewelacyjna tancerka, czterokrotna zdobywczyni Tony Award. Połączyła ich miłość do muzyki, na tyle, że w 1960 roku pobrali się, a owocem ich miłości jest Nicole Fosse, aktorka i tancerka, która przy serialu pełni rolę producenta wykonawczego.

fosse verdon xlg

Fosse/Verdon składa się z 8 odcinków i zadebiutuje 9 kwietnia o godzinie 22:00 na FX. Jego fabuła opiera się na biografii Fosse’a napisanej przez Sama Wassona. Reżyserem pilota jest Thomas Kail, a autorem scenariusza do niego i showrunnerem jest Steven Levenson. Za choreografię odpowiada Andy Blankenbuehler.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

elizabeth anweis

Batwoman – Elizabeth Anweis dołącza do obsady

Słodkie Kłamstewka

Pretty Little Liars: The Perfectionists – jest nowa wideo zapowiedź!