Fosse/Verdon

Fosse/Verdon – jest teaser i oficjalny plakat produkcji!

27 lutego 2019 | Newsy

Na ponad miesiąc przed premierą stacja FX opublikowała oficjalny plakat swojego serialu oraz jego krótką zapowiedź, którą możecie obejrzeć poniżej.

Serial opowiadać będzie o dwóch wielkich indywidualnościach, których połączyła pasja oraz wspólna praca. Bobie Fosse, w tej roli Sam Rockwell, to choreograf i reżyser, twórca wielu znakomitych musicali na Brodwayu. Z kolei Gwen Verdon, w którą wciela się Michelle Williams, to rewelacyjna tancerka, czterokrotna zdobywczyni Tony Award. Połączyła ich miłość do muzyki, na tyle, że w 1960 roku pobrali się, a owocem ich miłości jest Nicole Fosse, aktorka i tancerka, która przy serialu pełni rolę producenta wykonawczego.

fosse verdon xlg

Fosse/Verdon składa się z 8 odcinków i zadebiutuje 9 kwietnia o godzinie 22:00 na FX. Jego fabuła opiera się na biografii Fosse’a napisanej przez Sama Wassona. Reżyserem pilota jest Thomas Kail, a autorem scenariusza do niego i showrunnerem jest Steven Levenson. Za choreografię odpowiada Andy Blankenbuehler.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Opowieść wigilijna - miniserial autorstwa Stevena Knighta zadebiutuje w Wigilię!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!