w

Fosse/Verdon – jest pełny zwiastun!

hbz fosse verdon 1549600914

Na niecałe półtora miesiąca przed premierą stacja FX wypuściła wreszcie pełny zwiastun swojego nowego muzycznego serialu, który możecie zobaczyć poniżej.

Sądząc po zapowiedzi możemy być pewni, że muzyki i tańca w serialu na pewno nam nie zabraknie, ale pojawi się także piękna opowieść o miłości. Dowiemy się także jak ciężkie jest życie w show-biznesie i co trzeba poświęcić, aby dojść na wyżyny.

Fosse/Verdon opowie historię współpracy i romansu Boba Fossa, znakomitego reżysera i choreografa z rewelacyjną broadwayowską tancerką Gwen Verdon. W roli Fossa – Sam Rockwell, a w Verdon wcieli się Michelle Williams.

Serial składa się z 8 odcinków i zadebiutuje 9 kwietnia o godzinie 22:00 na FX. Jak na razie nie wiadomo kiedy i gdzie będzie można obejrzeć go w naszym kraju.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ares

Ares – Netflix szykuje nowy horror psychologiczny!

bosch 1

Bosch sezon 5. – pełny zwiastun produkcji!