Fosse/Verdon – jest pełny zwiastun!

}

Data: 1 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Na niecałe półtora miesiąca przed premierą stacja FX wypuściła wreszcie pełny zwiastun swojego nowego muzycznego serialu, który możecie zobaczyć poniżej.

Sądząc po zapowiedzi możemy być pewni, że muzyki i tańca w serialu na pewno nam nie zabraknie, ale pojawi się także piękna opowieść o miłości. Dowiemy się także jak ciężkie jest życie w show-biznesie i co trzeba poświęcić, aby dojść na wyżyny.

Fosse/Verdon opowie historię współpracy i romansu Boba Fossa, znakomitego reżysera i choreografa z rewelacyjną broadwayowską tancerką Gwen Verdon. W roli Fossa – Sam Rockwell, a w Verdon wcieli się Michelle Williams.

Serial składa się z 8 odcinków i zadebiutuje 9 kwietnia o godzinie 22:00 na FX. Jak na razie nie wiadomo kiedy i gdzie będzie można obejrzeć go w naszym kraju.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Watchmen – nareszcie podano datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.