For All Mankind z odnowieniem na 4. sezon

}

Data: 25 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Po udanej premierze trzeciego sezonu w czerwcu tego roku platforma Apple TV+ zdecydowała o zamówieniu czwartej serii For All Mankind.

For All Mankind to produkcja, która ukazuje alternatywne losy świata, gdzie najważniejszym celem wielkich mocarstw jest kosmiczny wyścig.

Akcja serialu rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której to Związkowi Radzieckiemu jako pierwszemu krajowi na świecie udało się lądowanie na księżycu. Stany Zjednoczone nie mogąc pogodzić się z tą porażką stają do kosmicznego wyścigu. Ich celem jest doprowadzenie do tego, aby to ich kosmonautka pierwsza stanęła na księżycu.

Trzeci sezon przeniósł nas do początku lat 90. ubiegłego wieku. Wtedy to rozpczęła się próba przekroczenia kolejnej planetarnej granicy. Państwa stanęły do walki o Marsa. Teraz już nie tylko Stany Zjednoczone i Związek Radziecki miały coś do powiedzenia. Do walki stanął nowy uczestnik – prywatna firma kosmiczna Helios.

Fabuła czwartego sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Elisabeth Moss w zwiastunie ciekawego thrillera od Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.