Flintstonowie powracają! Powstaje animacja Bedrock

28 kwietnia 2021 | Newsy

Dla stacji Fox powstaje nowa animowana produkcja, która zapewni nam ponowne spotkanie z słynnymi Flintstonami. Będzie to sequel słynnej animacji z lat 60 ubiegłego wieku.

Za produkcję odpowie Elizabeth Banks. Fabuła serialu rozegra się 20 lat po wydarzeniach z oryginalnej animacji. Fred szykuje się do przejścia na emeryturę, Pebbles, córka Freda i Wilmy, zaczyna własną karierę, a Epoka Kamienia Łupanego chyli się ku końcowi. Nadchodzi Epoka Brązu. Ta ewolucja dla mieszkańców będzie bardzo ciężka do przetrwania.

Banks oprócz objęcia funkcji producenta wykonawczego udzieli także głosu Pebbles Flintstone.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 2. - jest pierwsza zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!