Flashdance – Justin Simien odpowie za serialową wersję tanecznego hitu

}

Data: 2 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Paramount+ planuje nakręcić serialową adaptację filmu Flashdance z 1983 roku. Umowę na napisanie scenariusza i reżyserię projektu podpisał Justin Simien, który na swoim koncie ma serial Drodzy biali!

Oryginalny film skupiał się na trójce przyjaciół pracujących w barze. Każde z nich marzy, by na swój własny sposób stać się gwiazdą i zmienić swoje życie. Jednym się udaje, innym nie, a w to wszystko wplątane są fantastyczne sceny taneczne.

Reboot Paramount+ zawierać ma uwspółcześnione spojrzenie na historię ukazaną w oryginalnej produkcji. Główną bohaterką będzie młoda afroamerykanka, która pracuje w klubie ze striptizem, a jej marzeniem jest zostać gwiazdą baletu. Kobieta stara się znaleźć swoje miejsce w świecie, lawirując pośród kolejnych romansów, nawiązując nowe przyjaźnie i starając się pokochać siebie.

Scenariusz do serialu napisać ma Tracy McMillan. Angela Robinson wyreżyseruje odcinek pilotażowy.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Preacher sezon 4. - zobaczcie zapowiedź i ognisty plakat!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.