First Kill – serial o wampirach Netflixa znalazł reżysera

}

Data: 22 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla platformy Netflix powstaje nowy serial dla młodzieży z wampirami w roli głównej. Produkcja nowi tytuł First Kill.

Emma Robert będzie odpowiedzialna za jego produkcję wykonawczą. Za kamerą stanie natomiast Jet Wilkinson, który na swoim koncie ma odcinki takich seriali jak Sposób na morderstwo, The Punisher czy Warrior Nun. Jak na razie wiadomo, iż wyreżyseruje on dwa pierwsze odcinki seriali First Kill.

Scenariusz do serialu piszą Felicia D. Henderson i Victoria V.E. Schwab. Pierwsza z nich pełni także funkcję showrunnera.

Główna bohaterka to nastoletnia wampirzyca Juliette (Sarah Catherine Hook), która musi dokonać swojego pierwszego zabójstwa, aby móc zająć swoje miejsce w szeregach jednej z najpotężniejszych wampirzych rodzin. Na swoją ofiarę wybiera nową dziewczynę o imieniu Calliope (Imani Lewis). Juliette nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, iż Calliope pochodzi z rodziny słynnych łowców wampirów.

Źródło: bloody-disgusting

ZOBACZ TEŻ  Loki - Disney oficjalnie potwierdza serial z Tomem Hiddlestonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.