First Kill – Netflix zapowiada nowy młodzieżowy serialem z motywem wampiryzmu

}

Data: 6 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix udostępniła pierwszy plakat i zdjęcia głównych bohaterów serialu First Kill. To skierowana do nastoletniego widza produkcja o trudnej miłości oparta na popularnej powieści Victorii Schwab.

Główna bohaterka serialu First Kill to wampirzyca Juliette, która musi dokonać swojego pierwszego zabójstwa. Gdy to zrobi będzie mogła zająć swoje miejsce wśród członków potężnej wampirycznej rodziny. Na swoją ofiarę wybiera nowo przybyłą do miasteczka dziewczynę Calliope. Ich pierwsze spotkanie nie przebiega jednak po myśli Juliette. Calliope okazuje się być bowiem łowczynią wampirów pochodzącą z zajmującej się od lat tym zajęciem rodziny. Dziewczyny rozpoczynają grę w kotka i myszkę, której wynik zaskoczy najbardziej je same. Choć każda z nich należy do innego ze światów, zaczyna łączyć je uczucie. Czy jednak dadzą radę stawić czoła swoim instynktom i przeznaczeniu?

Poniższe fotografie dają nam możliwość spojrzenia na główne bohaterki produkcji.

first kill pic 2
fot. netflix
first kill pic 1
fot. netflix
first kill poster
fot. netflix

W rolach głównych Sarah Catherine Hook i Imani Lewis. W obsadzie są także Elizabeth Mitchell, Aubin Wise, Gracie Dzienny, Dominic Goodman, Phillip Mullings, Jr., Jason R. Moore, Jonas Dylan Allen i Dylan McNamara. Twórczynią serialu, scenarzystką oraz producentką wykonawczą jest Felicia D. Henderson.

Premiera First Kill 10 czerwca na Netflix. Serial składa się z 8. odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Zapowiedź koreańskiej wersji Domu z papieru

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.