Firefly Lane z odnowieniem na 2. sezon

27 maja 2021 | Newsy

Netflix dał zielone światło na produkcję drugiego sezonu serialu Firefly Lane, którego fabuła skupia się na wielkiej sile damskiej przyjaźni.

Serial jest adaptacją bestsellerowej powieści Kristin Hannah wydanej pod tym samym tytułem. Głównymi bohaterkami są Kate Mularkey (Sarah Chalke) i Tully Hart (Katherine Heigl), które zamieszkały obok siebie, gdy były w wieku nastoletnim. Serial nie jest uporządkowany chronologicznie. Przeplatane są sceny z różnych etapów życia bohaterek. Raz widzimy je w latach 70. jako nastolatki, innym razem jesteśmy świadkami obecnych wydarzeń, a za chwilę mamy retrospekcję z czasów studenckich i z pierwszych etapów dorosłości. Przez wszystkie te dekady, kobiety przeżywają wzloty i upadki. Tully postanawia rozwijać swoją karierę jako prezenterka programu telewizyjnego, natomiast Kate skupia się na rodzinie i mimo różnych priorytetów, ich przyjaźń wciąż jest silna.

Pierwszy sezon Firefly Lane zadebiutował w lutym na platformie Netflix. Cieszycie się, iż serwis dał produkcji szansę na dalsze rozwinięcie tej pięknej historii?

Poniżej oficjalne ogłoszenie 2. sezonu.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Bridgertonowie - ​​Regé-Jean Page nie powróci do roli księcia

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram