Firefly Lane z odnowieniem na 2. sezon

}

Data: 27 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix dał zielone światło na produkcję drugiego sezonu serialu Firefly Lane, którego fabuła skupia się na wielkiej sile damskiej przyjaźni.

Serial jest adaptacją bestsellerowej powieści Kristin Hannah wydanej pod tym samym tytułem. Głównymi bohaterkami są Kate Mularkey (Sarah Chalke) i Tully Hart (Katherine Heigl), które zamieszkały obok siebie, gdy były w wieku nastoletnim. Serial nie jest uporządkowany chronologicznie. Przeplatane są sceny z różnych etapów życia bohaterek. Raz widzimy je w latach 70. jako nastolatki, innym razem jesteśmy świadkami obecnych wydarzeń, a za chwilę mamy retrospekcję z czasów studenckich i z pierwszych etapów dorosłości. Przez wszystkie te dekady, kobiety przeżywają wzloty i upadki. Tully postanawia rozwijać swoją karierę jako prezenterka programu telewizyjnego, natomiast Kate skupia się na rodzinie i mimo różnych priorytetów, ich przyjaźń wciąż jest silna.

Pierwszy sezon Firefly Lane zadebiutował w lutym na platformie Netflix. Cieszycie się, iż serwis dał produkcji szansę na dalsze rozwinięcie tej pięknej historii?

Poniżej oficjalne ogłoszenie 2. sezonu.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Bridgertonowie - ​​Regé-Jean Page nie powróci do roli księcia

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.