Film Wojownik stanie się serialem!

}

Data: 18 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Film akcji z 2011 roku Wojownik jak donoszą zagraniczne media ma otrzymać serialową wersję, która składać będzie się z 10. odcinków. Za jej powstanie odpowiedzą Lionsgate Television i Paramount+.

Za kamerą serialu stanie Gavin O’Connor, reżyser oryginału. W obsadzie są już Daniel Cormier i Gina Rodriguez. Cormier wcieli się w emerytowanego mistrza wagi półciężkiej i ciężkiej, który po śmierci żony zostaje samotnym ojcem i musi spłacić ogromny dług zaciągnięty na potrzeby leczenia żony. Rodriguez zaś sportretuje Jessicę Flores, żoną zawodnika tajskiego boksu i córkę znanego sędziego ringowego, która od wielu lat ćwiczy sztuki walki.

Aktorzy do obsadzenia kolejnych dwóch głównych ról są jeszcze poszukiwani.

O tym opowiadał film Wojownik:

Były żołnierz piechoty, Tommy Riordan (Tom Hardy) po 14 latach nieobecności powraca do rodzinnego miasta. Kiedyś tragiczne wydarzenia poróżniły go z ojcem (Nick Nolte) i resztą rodziny, a rany do tej pory nie zostały zabliźnione. Jednak chłopak zwraca się do ojca, eks-alkoholika i eks-trenera, o pomoc w przygotowaniu do startu w turnieju MMA. To wyjątkowy turniej – zwycięzca zgarnie najwyższą nagrodę w historii sportu. Tommy pnie się do góry, wygrywając kolejne brutalne pojedynki, aż w końcu przychodzi mu stanąć na ringu twarzą w twarz ze… swoim starszym bratem. Brendan (Joel Edgerton), kiedyś zawodnik MMA, obecnie nauczyciel, ma kłopoty finansowe i turniej jest dla niego ostatnią deską ratunku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Niedługo rozpoczną się zdjęcia do 3. sezonu serialu Wojownik

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.