Film Peaky Blinders rozpocznie swoją produkcję za dwa lata!

11 października 2021 | Newsy

Podczas 2021 BFI London Film Festival Steven Knight ogłosił, iż w 2023 roku rozpocznie się produkcja filmu Peaky Blinders mającego zakończyć historię Tommy’ego Shelby, która rozpoczęła się serialem o tym samym tytule.

Obecnie w postprodukcji jest szósty i finałowy sezon serialu, który zadebiutować ma wiosną 2022 roku.

Teraz finałowy sezon, a potem napiszę film, który zostanie osadzony i nakręcony w Birmingham. I to prawdopodobnie będzie koniec drogi dla Peaky Blinders jaką znamy. – powiedział Knight

Knigt wspomniał także, iż nie wyklucza, że uniwersum Peaky Blinders możemy być kontynuowane w spin-offach. Jeśli do nich dojdzie to on jednak nie będzie w nie zaangażowany, woli oddać pałeczkę komuś innemu.

 Akcja Peaky Blinders toczy się na ulicach Birmingham. Główny bohater to Tommy Shelby, który należy do wpływowej gangsterskiej rodziny. Śledzimy jego ewolucję, jak z władcy półświatka staje się prawowitym biznesmenem i członkiem parlamentu. W piątym sezonie świat pogrążył się w chaosie z powodu krachu finansowego jaki miał miejsce w 1929 roku. Do posła Tommy’ego Shelby zwrócił się charyzmatyczny polityk, który przedstawił mu swoją śmiałą wizję Wielkiej Brytanii. Jego reakcja na to może mieć wpływ nie tylko na przyszłość jego rodziny, ale i całego narodu.

Dotychczasowe pięć sezonów serialu Peaky Blinders dostępne jest na platformie Netflix.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Rick i Morty sezon 4. - jest zwiastun i data premiery!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram