Figurantka sezon 7. – mamy pierwszy zwiastun!

}

Data: 19 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Po dość długiej przerwie spowodowanej chorobą aktorki odgrywającej główną rolę, serial wreszcie powraca z kolejnym siódmym i zarazem finałowym sezonem! Poniżej pierwszy oficjalny zwiastun produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=EadSyNe1sEo&feature=youtu.be

To serial komediowy, będący polityczną satyrą. W roli głównej Julia Louis-Dreyfus, która jest także producentem. W trakcie produkcji, po 4. sezonie zmieniony został showrunner, jednak seria jakościowo nic nie straciła. Armando Lannucciego zastąpił David Mandel.

Figurantka opowiada o losach Seliny Meyer, wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, która obejmując stanowisko, wyobrażała sobie swoją pracę zupełnie inaczej. Jest bardzo ambitna, jednak prezydent ciągle ją marginalizuje, a zarówno ona jak i jej współpracownicy wiecznie wikłają się w dyplomatyczne skandale i źle rozegrane intrygi polityczne.

Premiera pierwszego odcinka finałowego sezonu już 31 marca na HBO. Sezon ten składać się będzie z 7 odcinków i zobaczymy w nim przygotowania do wyborów prezydenckich w 2020 roku. Wraz z Seline swoją kampanię prowadzi Jonah, który jak widzimy na zwiastunie szuka poparcia u antyszczepionkowców.

Poniżej możecie zobaczyć filmik, jaki Louis-Dreyfus wrzuciła na Twittera z okazji wczorajszego Dnia Prezydenta, jaki miał miejsce w USA, a przy okazji zaprasza na premierę 7. sezonu serialu.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Outlander - czy powstanie 5 sezon?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.