pixel

Przeczytano:

Fear the Walking Dead sezon 6. – teaserowa zapowiedź z Comic Conu i data premiery!

27 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Tegoroczne wydarzenie Comic Con musiało zostać przeniesione do internetu, ale w dalszym ciągu ujawniło ono mnóstwo nowego i ciekawego materiału. Jedną z takich informacji jest data premiery 6. sezonu serialu Fear the Walking Dead oraz jego teaserowa zapowiedź.

Fear the Walking Dead z nową serią powróci już w nocy z 11 na 12 października w USA. Polska premiera odbędzie się 12 października o 22:00 na AMC.

Oprócz tego ujawniono także, iż Lennie James, należący do obsady serialu, w 6. sezonie zadebiutuje jako reżyser, dołączając tym samym do innego aktora, Colmana Domingo, który w tym sezonie wyreżyseruje swój trzeci odcinek.

Fear the Walking Dead to prequelowy spin-off serialu matki The Walking Dead. W szóstym sezonie grupa głównych bohaterów zostanie rozdzielona.

Źródło: amc

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również