w

Fast & Furious: Spy Races sezon 2. nadchodzi – zobaczcie zapowiedź!

mail 2 1
yt

Universal i DreamWorks Animation opublikowali pierwszą zapowiedź drugiego sezonu animacji wzorowanej na popularnej serii filmów akcji. W nowych odcinkach bohaterowie Fast & Furious: Spy Races zawitają do Rio de Janeiro.

Głównym bohaterem jest nastoletni Tony Toretto, kuzyn Dominica, który podąża jego śladem. Ten zaś wraz ze swoją ‘rodziną’ zostaje zatrudniony przez pewną agencję rządową do infiltracji elitarnej ligi wyścigów służącej za przykrywkę nikczemnej organizacji przestępczej, która pragnie przejąć władzę nad światem.

W nowych odcinkach Tony i jego ekipa wyruszą do Brazylii, gdzie odkrywają zaginięcie Layli Grey. Poszukując jej natrafiają na ślad złowrogiego spisku. Jak zapewniają twórcy nasi bohaterowie spotkają się oko w oko z nowym złoczyńcą, takim który nie przypomina nikogo innego z kim kiedykolwiek walczyli bohaterowie tego uniwersum.

Premiera drugiego sezonu animacji już 9 października 2020 roku na platformie Netflix. Polski tytuł to Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

amma asante

Nadchodzi serialowa adaptacja powieści Sense of Snow!

20200925152416 52e0d2424a5ab108f5d08460962933771c39d8ed574c704f752e7bd0974fc65d 1280.jpg

Seriale online, które najpopularniejsze i gdzie obejrzysz w internecie?