Fast & Furious: Spy Racers – nowa animacja od Netflixa, jest pierwsza zapowiedź!

14 czerwca 2019 | Newsy

Netflix postanowił iść na fali sukcesu filmów Szybcy i wściekli i stworzyć własną historię opartą na tej popularnej serii. Platforma zdecydowała się na animowany serial, którego krótką zapowiedź zobaczyć możecie poniżej.

Produkcja ma skupić się na losach młodego Tony’ego Toretto, który chce być jak jego kuzyn Dominic i zatrudnia się w agencji rządowej, aby przeniknąć do elitarnej ligi wyścigów. Jednak okazuje się, że jest ona tylko przykrywką dla pewnej organizacji przestępczej, która chce przejąć władzę nad światem.

Wśród producentów są m.in. Vin Diesel, Chris Morgan, Tim Hedrick oraz Neal Moritz. Data premiery nie została jeszcze podana.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Netflix: See What's Next - Podsumowanie konferencji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram