Fargo sezon 4. – znamy datę premiery

}

Data: 11 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX podała datę premiery opóźnionego czwartego sezonu serialu Fargo. Pierwotnie miał on zadebiutować w kwietniu br., ale jego produkcja została wstrzymana. Pod koniec sierpnia zostanie wznowiona, a nowe odcinki zadebiutują 27 września br.

Akcja czwartego sezonu rozegra się w latach 50. w Kansas City w stanie Missouri. Tam krzyżują się drogi dwóch imigranckich społeczności – Włochów i Afroamerykanów, którzy uciekli z południa przed Jimem Crowem. Obie te społeczności poszukują spełnienia swojego amerykańskiego snu krocząc przestępczą ścieżką. Kontrolują alternatywną gospodarkę – gospodarkę korupcji i narkotyków. W celu umocnienia pokoju między sobą głowy obu rodzin wymieniają się swoimi najstarszymi synami.

Za serial odpowiada Noah Hawley. W głównej roli zobaczymy Chrisa Rocka.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze serialowe antologie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.