w

Fargo sezon 4. – znamy datę premiery

fargo e1597070419556

Stacja FX podała datę premiery opóźnionego czwartego sezonu serialu Fargo. Pierwotnie miał on zadebiutować w kwietniu br., ale jego produkcja została wstrzymana. Pod koniec sierpnia zostanie wznowiona, a nowe odcinki zadebiutują 27 września br.

Akcja czwartego sezonu rozegra się w latach 50. w Kansas City w stanie Missouri. Tam krzyżują się drogi dwóch imigranckich społeczności – Włochów i Afroamerykanów, którzy uciekli z południa przed Jimem Crowem. Obie te społeczności poszukują spełnienia swojego amerykańskiego snu krocząc przestępczą ścieżką. Kontrolują alternatywną gospodarkę – gospodarkę korupcji i narkotyków. W celu umocnienia pokoju między sobą głowy obu rodzin wymieniają się swoimi najstarszymi synami.

Za serial odpowiada Noah Hawley. W głównej roli zobaczymy Chrisa Rocka.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 3

Rozłąka – zwiastun nowego serialu z Hilary Swank

elle fanning   getty   h 2020

The Girl From Plainville – Elle Fanning w nowym serialu Hulu