Family Guy i Bob’s Burgers powracają z nowymi sezonami!

}

Data: 13 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja FOX zamówiła kolejne sezony swoich dwóch seriali animowanych. Family Guy powróci z 18. sezonem, a Bob’s Burgers z sezonem 10.

Choć produkcje animowane powszechnie kierowane są do dzieci, to FOX ma w swojej ofercie kilka seriali dla dorosłych, w tym oba wyżej wspomniane oraz kultowych już The Simpsons. Family Guy emitowana jest już 20 lat, a Bob’s Burgers od 2011 roku.

family guy 01

Serial Family Guy opowiada historię Petera Griffina i jego zwariowanej rodziny, należącej do klasy średniej. Ma on troje dzieci, najstarsza córka robi wszystko, aby zostać zauważoną, pośredni syn cały dzień się leni, a roczny Stewie jest na tyle bystry, że snuje plan zawładnięcia światem. Jedynie żona Petera stara się wprowadzić trochę normalności do tej rodziny. Mają oni także inteligentnego, gadającego psa, który służy swoim właścicielom poradą lub krytyką.

https blogs images.forbes.com melissakravitz files 2017 12 Bobs Burgers Family 4 1

Z kolei Bob’s Burgers ukazuje nam Boba, który wraz z żoną i trójką dzieci stara się prowadzić własny interes jakim jest tytułowa restauracja. Jednak rodzina nie zbyt dobrze radzi sobie z prowadzeniem firmy. Obserwujemy ich wzloty i upadki oraz upartość z jaką dążą do celu.

Aktualne sezony obu seriali emitowane są w każdą niedzielę na FOX.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Serialowy słownik: Co to jest pilot?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.