CBS

FAM, FBI, The Code – nowości w jesiennej ramówce stacji CBS

23 maja 2018 | Newsy

j

CBS przygotowała na jesień sporo premier. Poznaj nowości, które zobaczymy po wakacjach.

Nowe seriale:

FAM – życie u boku wymarzonego narzeczonego komplikuje się, gdy na horyzoncie pojawia się przyrodnia siostra, uciekająca przed toksycznym ojcem. W produkcji zobaczymy m.in. Ninę Dobrev (Pamiętniki wampirów).

God Friended Me – serial o ateiście, którego Bóg dodaje do znajomych w mediach społecznościowych. Bohater bezwiednie staje się największym orędownikiem wiary i zaczyna wprowadzać zmiany w swoim otoczeniu.

FBI – produkcja o agentach Federalnego Biura Śledczego. Wystąpią w nim Missy Peregrym, Jeremy Sisto i Zeeko Zaki.

The Code – serial o tym, że każdy prawnik przechodzi szkolenie na prokuratora, obrońcę i żołnierza piechoty morskiej.

The Neighborhood – najmilszy człowiek ze Środkowego Wschodu przenosi się wraz z rodziną do L.A. Tam niestety nie wszyscy doceniają jego gościnność.

Murphy Brown – serial opowie o świecie newsów z kablówek, mediów społecznościowych i fake newsów.

Magnum P.I. – remake klasycznej produkcji. Odznaczony były członek SEAL po powrocie z Afganistanu staje się prywatnym detektywem.

The Red Line – serial pokazuje z trzech perspektyw wydarzenia prowadzące do zastrzeleniu białego policjanta w Chicago.

ZOBACZ TEŻ  The Eddy - pierwsze zdjęcia od Netflixa

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy