Fallout – Walton Goggins dołączył do obsady serialu Amazona

}

Data: 21 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon pracuje nad serialową adaptacją kultowej serii gier wideo Fallout. Swój angaż w produkcji otrzymał właśnie Walton Goggins, aktor znany m.in. z serialu Justified: Bez przebaczenia.

Nie zdradzono w jaką postać wcieli się Goggins. Zagraniczne media spekulują, że prawdopodobnie zagra on ghula, czyli jednego ze zmutowanych ludzi, którzy doświadczyli podczas Wielkiej Wojny długotrwałego narażenia na promieniowanie.

Fallout to seria postapokaliptycznych gier. Świat ukazany jest w przyszłości, w której nie ma obecnych rozwiązań technologicznych, bowiem po II wojnie światowej coś poszło inaczej niż w rzeczywistości. Mamy opustoszałe po wojnie nuklearnej terytoria Stanów Zjednoczonych, a akcja rozgrywa się w XXII i XXIII wieku. Mieszkańcy schronów są zmuszeni wyjść na powierzchnię w poszukiwaniu niezbędnego sprzętu zastępczego potrzebnego w schronie.

Seria ta ma poważny, mroczny ton, ale pełna jest chwil ironicznego humoru i stylu wyjętego wprost z filmów klasy B. W takim tonie również utrzymany ma zostać serial.

Jonathan Nolan wyreżyseruje odcinek pilotażowy. Geneva Robertson-Dworet oraz Graham Wagner będą pełnili funkcję showrunnerów. Lisa Joy zaś będzie pełnić funkcję producentki wykonawczej. Zdjęcia do Fallout rozpocząć mają się w tym roku.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  The Essex Serpent – Claire Danes zastępuje Keirę Knightley w głównej roli

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.