w

Fallout – twórcy Westworld zaadaptują popularną grę na serial

fallout 3 bethesda media
gry.wp

Jonathan Nolan i Lisa Joy, odpowiedzialni za sukces serialu Westworld pracują nad nowym projektem. Ma to być serialowa adaptacja serii gier Fallout, która powstaje dla Amazona. Amazon Studios niedawno nabył prawa do gry.

Fallout to seria postapokaliptycznych gier. Świat ukazany jest w przyszłości, w której nie ma obecnych rozwiązań technologicznych, bowiem po II wojnie światowej coś poszło inaczej niż w rzeczywistości. Mamy opustoszałe po wojnie nuklearnej terytoria Stanów Zjednoczonych, a akcja rozgrywa się w XXII i XXIII wieku.

Seria ta ma poważny, mroczny ton, ale pełna jest chwil ironicznego humoru i stylu wyjętego wprost z filmów klasy B. W takim tonie również Nolan i Joy pragną utrzymać serial nad którym pracują.

Za produkcję odpowie studio Kilter Films we współpracy z Bethesda Game Studios i Betshesda Softworks.

Fallout to jedna z najlepszych serii gier wszech czasów. Każdy rozdział tej niesamowicie pomysłowej historii kosztował nas mnóstwo godzin, które mogliśmy spędzić razem z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego jesteśmt niesamowicie podekscytowani współpracą z Toddem Howardem i resztą geniuszy z Bethesda, aby ożywić ten ogromny i mroczny wszechświat. – powiedzieli Nolan i Joy

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kominsky 102 unit 00360r e1557168266687

The Kominsky Method – sezon 3. finałowym!

deadendia e1593707737127

DeadEndia – nowa animowana seria od Netflixa