Fallout – twórcy Westworld zaadaptują popularną grę na serial

3 lipca 2020 | Newsy

Jonathan Nolan i Lisa Joy, odpowiedzialni za sukces serialu Westworld pracują nad nowym projektem. Ma to być serialowa adaptacja serii gier Fallout, która powstaje dla Amazona. Amazon Studios niedawno nabył prawa do gry.

Fallout to seria postapokaliptycznych gier. Świat ukazany jest w przyszłości, w której nie ma obecnych rozwiązań technologicznych, bowiem po II wojnie światowej coś poszło inaczej niż w rzeczywistości. Mamy opustoszałe po wojnie nuklearnej terytoria Stanów Zjednoczonych, a akcja rozgrywa się w XXII i XXIII wieku.

Seria ta ma poważny, mroczny ton, ale pełna jest chwil ironicznego humoru i stylu wyjętego wprost z filmów klasy B. W takim tonie również Nolan i Joy pragną utrzymać serial nad którym pracują.

Za produkcję odpowie studio Kilter Films we współpracy z Bethesda Game Studios i Betshesda Softworks.

Fallout to jedna z najlepszych serii gier wszech czasów. Każdy rozdział tej niesamowicie pomysłowej historii kosztował nas mnóstwo godzin, które mogliśmy spędzić razem z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego jesteśmt niesamowicie podekscytowani współpracą z Toddem Howardem i resztą geniuszy z Bethesda, aby ożywić ten ogromny i mroczny wszechświat. – powiedzieli Nolan i Joy

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Najciekawsze serialowe premiery – jesień 2018

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram