Falcon i Zimowy Żołnierz wystąpią w serialu Disneya?

31 października 2018 | Newsy

j

Według plotek Disney wraz z Marvelem stworzą serial, którego głównymi bohaterami będą Falcon i Zimowy Żołnierz.

Do takich rewelacji dotarli dziennikarze magazynu Variety. Według nich, zadanie napisania scenariusza do takiego serialu otrzymał Malcolm Spellman.

Oficjalnie firmy Marvel i Disney odmówiły komentarza, nieoficjalnie serial miałby trafić na platformę streamingową Disneya.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Sprawdźcie daty premier i logotypy nowych seriali z uniwersum Marvela!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!