Evil z odnowieniem na 4. sezon

}

Data: 6 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Niecały miesiąc po premierze trzeciego sezonu serialu Evil, przedstawiciele Paramount+ zdecydowali dać produkcji zielone światło na realizację czwartej serii.

Evil konsekwentnie pozostaje w piątce najchętniej oglądanych oryginalnych serii Paramount. Jak mówi prezes Paramount Nicole Clemens trzeci sezon otrzymał ocenę 100% w serwisie Rotten Tomatoes co jest nie lada wynikiem.

Evil skupia się na ukazaniu nam pracy jednostki specjalnej, która na zlecenie kościoła sprawdza doniesienia o potencjalnych opętaniach, cudach i innych zjawiskach nadnaturalnych. Psycholog sądowa Kristen Bouchard (Katja Herbers) dołącza do katolickiego księdza Davida (Mike Colter) i Bena (Aasif Mandvi). W trójkę badają tajemnicze wydarzenia i próbują ustalić czy istnieje ich logiczne wyjaśnienie.

Za serial odpowiadają twórcy Żony idealnej – Robert i Michelle King.

Dla przypomnienia, zwiastun sezonu trzeciego:

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Seriale podobne do Lucyfera - 15 propozycji, które mogą zainteresować fana

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.