w

Evangeline Lilly o wznowieniu serialu Zagubieni

evangline lily lost reboot kate 1119974
Źródło: Comic Book

Z całą pewnością pamiętacie produkcję Zagubieni. Choć minęło wiele lat od emisji odcinka finałowego, wciąż mamy przed oczami pełną tajemnic wyspę i wrak samolotu oraz jego zrozpaczonych pasażerów. Czy będziemy jeszcze mieli szansę wrócić do tej historii i poznać nowe jej aspekty w kolejnych odcinkach?

Tym, którzy jakimś cudem zapomnieli o serialu Zagubieni przypominamy: opowiada on o grupie pasażerów samolotu, który w locie z Sydney do Los Angeles rozbija się na tajemniczej wyspie, która – jak się później okazuje – nie jest bezludna. Produkcja ma charakter dramatu przygodowego, ale nie brakuje w niej również wątków fantastycznych, które mnie osobiście, jako dziecko, przyprawiały o dreszcze. Zagubieni byli emitowani w latach 2004-2010, ale fani wciąż lubią do nich wracać. Serial produkcji i reżyserii J. J. Abramsa, który zajmował się ostatnimi częściami Gwiezdnych wojen, chciałoby się ciągle oglądać na nowo, a jeszcze lepiej – oglądać jego nowe odcinki. W dobie wskrzeszania niegdyś kasowych seriali musiało więc paść pytanie: czy serial Zagubieni doczeka się kontynuacji?

Na to pytanie (wielokrotnie zresztą powtarzane) postanowiła odpowiedzieć aktorka odgrywająca jedną z głównych ról serialu, Evangeline Lilly, wcielająca się w postać Kate Austen. Aktorka podkreśla, że co roku powstają plotki o możliwości wznowienia zdjęć do serialu Zagubieni i że sama nie lubi o nich słyszeć. Ogólnie rzecz biorąc nie lubię wznawiania na siłę produkcji, które dawno temu zostały skończone. – z tego oświadczenia można jasno odczytać, że nawet gdyby powstał kolejny sezon Zagubionych, to raczej nie zobaczylibyśmy w nim serialowej Kate Austen. Zresztą, sami twórcy serialu, choć omawiali szeroko temat powrotu na wyspę, na razie nie zdecydowali się na kolejny klaps na planie.

Ula Zywer

Napisane przez Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the rain

The Rain – jak nie zgubić człowieczeństwa, wędrując po postapokaliptycznym świecie

seriale animowane dla dorosłych

TOP 10: seriale animowane dla dorosłych, czyli najlepsze zabawne, ironiczne, bezpośrednie produkcje