Evangeline Lilly o wznowieniu serialu Zagubieni

j

Autor: Ula Zywer

}

Data: 4 lipca 2018

a

Kategorie: Newsy

Z całą pewnością pamiętacie produkcję Zagubieni. Choć minęło wiele lat od emisji odcinka finałowego, wciąż mamy przed oczami pełną tajemnic wyspę i wrak samolotu oraz jego zrozpaczonych pasażerów. Czy będziemy jeszcze mieli szansę wrócić do tej historii i poznać nowe jej aspekty w kolejnych odcinkach?

Tym, którzy jakimś cudem zapomnieli o serialu Zagubieni przypominamy: opowiada on o grupie pasażerów samolotu, który w locie z Sydney do Los Angeles rozbija się na tajemniczej wyspie, która – jak się później okazuje – nie jest bezludna. Produkcja ma charakter dramatu przygodowego, ale nie brakuje w niej również wątków fantastycznych, które mnie osobiście, jako dziecko, przyprawiały o dreszcze. Zagubieni byli emitowani w latach 2004-2010, ale fani wciąż lubią do nich wracać. Serial produkcji i reżyserii J. J. Abramsa, który zajmował się ostatnimi częściami Gwiezdnych wojen, chciałoby się ciągle oglądać na nowo, a jeszcze lepiej – oglądać jego nowe odcinki. W dobie wskrzeszania niegdyś kasowych seriali musiało więc paść pytanie: czy serial Zagubieni doczeka się kontynuacji?

Na to pytanie (wielokrotnie zresztą powtarzane) postanowiła odpowiedzieć aktorka odgrywająca jedną z głównych ról serialu, Evangeline Lilly, wcielająca się w postać Kate Austen. Aktorka podkreśla, że co roku powstają plotki o możliwości wznowienia zdjęć do serialu Zagubieni i że sama nie lubi o nich słyszeć. Ogólnie rzecz biorąc nie lubię wznawiania na siłę produkcji, które dawno temu zostały skończone. – z tego oświadczenia można jasno odczytać, że nawet gdyby powstał kolejny sezon Zagubionych, to raczej nie zobaczylibyśmy w nim serialowej Kate Austen. Zresztą, sami twórcy serialu, choć omawiali szeroko temat powrotu na wyspę, na razie nie zdecydowali się na kolejny klaps na planie.

ZOBACZ TEŻ  Król – Canal+ przedstawia oficjalny plakat serialowej superprodukcji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.