w

Euphoria – zwiastun nowego serialu dla młodzieży!

comingsoon

HBO opublikowało oficjalny zwiastun swojego nowego serialu skierowanego do młodzieży. Premiera produkcji już 16 czerwca.

Euphoria zapowiada się na dość niegrzeczny serial, pełen seksu, narkotyków, uzależnienia od social mediów i mnóstwa innych typowo nastoletnich problemów. Pomysł zaczerpnięty został z izraelskiego formatu o tym samym tytule. Poznajemy Rue, w tej roli Zandaya, która uzależniona jest od narkotyków. Inni bohaterowie Euphorii z swoimi problemami również radzą sobie za pomocą używek oraz przemocy.

W obsadzie znaleźli się Zendaya, Maude Apatow, Eric Dane, Barbie Ferreira, Storm Reid, Sydney Sweeney, Algee Smith, Jacob Elordi, Hunter Schafer, Austin Abrams, Alexa Demie i Nika King. Twórcą i autorem scenariusza do Euphorii jest Sam Levinson.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Alan Tudyk w prequelu Rogue One!

blank

Twój Simon – będzie spin-off od Disney +!