Euphoria – zwiastun nowego serialu dla młodzieży!

13 kwietnia 2019 | Newsy

HBO opublikowało oficjalny zwiastun swojego nowego serialu skierowanego do młodzieży. Premiera produkcji już 16 czerwca.

Euphoria zapowiada się na dość niegrzeczny serial, pełen seksu, narkotyków, uzależnienia od social mediów i mnóstwa innych typowo nastoletnich problemów. Pomysł zaczerpnięty został z izraelskiego formatu o tym samym tytule. Poznajemy Rue, w tej roli Zandaya, która uzależniona jest od narkotyków. Inni bohaterowie Euphorii z swoimi problemami również radzą sobie za pomocą używek oraz przemocy.

W obsadzie znaleźli się Zendaya, Maude Apatow, Eric Dane, Barbie Ferreira, Storm Reid, Sydney Sweeney, Algee Smith, Jacob Elordi, Hunter Schafer, Austin Abrams, Alexa Demie i Nika King. Twórcą i autorem scenariusza do Euphorii jest Sam Levinson.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seriale do obejrzenia bez rodziców - 5 pozycji, których należy unikać

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram