Euphoria – zwiastun nowego serialu dla młodzieży!

}

Data: 13 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało oficjalny zwiastun swojego nowego serialu skierowanego do młodzieży. Premiera produkcji już 16 czerwca.

Euphoria zapowiada się na dość niegrzeczny serial, pełen seksu, narkotyków, uzależnienia od social mediów i mnóstwa innych typowo nastoletnich problemów. Pomysł zaczerpnięty został z izraelskiego formatu o tym samym tytule. Poznajemy Rue, w tej roli Zandaya, która uzależniona jest od narkotyków. Inni bohaterowie Euphorii z swoimi problemami również radzą sobie za pomocą używek oraz przemocy.

W obsadzie znaleźli się Zendaya, Maude Apatow, Eric Dane, Barbie Ferreira, Storm Reid, Sydney Sweeney, Algee Smith, Jacob Elordi, Hunter Schafer, Austin Abrams, Alexa Demie i Nika King. Twórcą i autorem scenariusza do Euphorii jest Sam Levinson.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seriale do obejrzenia bez rodziców - 5 pozycji, których należy unikać

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.