Euphoria – powstanie drugi sezon serialu!

}

Data: 12 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Euphoria to nowy serial skierowany do młodzieży od HBO. W zeszłym miesiącu odbyła się jego premiera, a teraz ogłoszono, iż produkcja otrzymała zamówienie na drugi sezon.

To dość niegrzeczny serial opowiadający o seksie, narkotykach, uzależnieniu od social mediów i mnóstwie innych typowo nastoletnich problemów. Główną bohaterką jest Rue Bennett (Zendaya), 17-latka, która uzależniona jest od narkotyków. Po powrocie z odwyku stara się powrócić do normalnego życia. Poznaje Jules Vaughn, która dopiero co przeprowadziła się do miasta po rozwodzie rodziców. Pod jej wpływem życie Rue zmienia się o 180 stopni.

Stacja HBO jest bardzo zadowolona z wyników oglądalności jaki osiągnął sezon pierwszy i cieszy się, że seria ta powstaje właśnie dla niej. Jak mówi jej przedstawicielka to trudny serial, ze złożonymi postaciami, które poszukują swojego miejsca na ziemi. Ukazuje on rzeczywistość wielu prawdziwych nastolatków, którzy być może chodź trochę odnajdą się dzięki niemu.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Euphoria - zwiastun nowego serialu dla młodzieży!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.