Euforia powróci z 3. sezonem!

}

Data: 7 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Jeszcze nie zakończyła się emisja drugiego sezonu hitowego dramatu HBO Euforia, a już zdecydowano dać serii zielone światło na realizację kontynuacji. Nie podano oficjalnych danych oglądalności, ale patrząc po szybkiej decyzji włodarzy platformy, z pewnością bije ona rekordy.

Serial ten opiera się na izraelskiej produkcji o tym samym tytule i opowiada o uzależnieniu nastolatków od narkotyków. Główną bohaterką jest siedemnastoletnia uzależniona Rue, która szuka swojej drogi życiowej i płciowej tożsamości. Jej życie zmienia się kiedy poznaje transseksualną dziewczyną Jules, która przybyła do miasta. Obie poruszają się po skomplikowanym życiu pełnym narkotyków, seksu, miłości, przyjaźni i poszukiwania własnej tożsamości.

W głównej roli Rue powróci oczywiście niezastąpiona Zendaya. Produkcją i napisaniem scenariusza po raz kolejny zajmie się Sam Levinson.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seriale na randki – 40 propozycji dla każdego!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.