Ethan Hawke w serialu Marvela. Co skłoniło aktora do tej decyzji?

}

Data: 23 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

W nadchodzącym serialu Marvela Moon Knight w roli głównego czarnego charakteru zobaczymy aktora Ethana Hawke. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, iż do tej pory stronił on od większych projektów, a proponowane mu wielokrotnie role w superbohaterskich produkcjach konsekwentnie odrzucał.

Powód swej decyzji Hawke podał podczas jednego z ostatnich wywiadów. Jak się okazuje to aktor wcielający się w tytułowego bohatera Oscar Isaac jest tym co przekonało go do przyjęcia angażu.

Jak się okazuje Hawke podziwia Isaaca za to co robi ze swoim życiem. Przypomina mu on aktorów, których podziwiał, gdy pierwszy raz znalazł się w Nowym Jorku. Podoba mu się to co robi ze swoim życiem, w jaki sposób się zachowuje i co myśli.

Kiedy przebywasz w jednym pomieszczeniu z ludźmi, z którymi nadajesz na tych samych falach to wtedy dzieją się dobre rzeczy, nieprawdaż? – Powiedział Hawke

Nie wiadomo jeszcze w jakiego złoczyńcę wcieli się Hawke. W obsadzie jest także May Calamawy. Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się w marcu w Budapeszcie.

Serial o przygodach Moon Knighta należeć będzie do 4 fazy kinowego uniwersum Marvela. Moon Knight to alter ego Marca Spectora, byłego agenta CIA, który prawie zginął z rąk terrorysty Bushmana. Od niechybnej śmierci ocalił go bóg księżyca Khonshu, dając mu wielką siłę i wytrzymałość. W umyśle Moon Knight zachodzi wielka burza, bowiem spotykają się w nim aż cztery osobowości, a on sam w swoim sposobie działania potrafi być niezwykle brutalny.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead sezon 10. - sprawdźcie jak prezentuje się nowy plakat!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.