Epix odnawia serial From na 2. sezon

}

Data: 25 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja Epix dwa miesiące po premierze swojego serialu From postanowiła dać produkcji zgodę na realizację drugiej serii. Serial był najchętniej oglądaną produkcją oryginalną Epix zaraz po Ojcu chrzestnym Harlemu.

Pierwszy sezon From składa się z 10. odcinków. Seria ta należy do gatunku horroru i science fiction. Produkcja opowiada o tajemnicy jakie kryje w sobie pewne koszmarne miasteczko. Jest ono swego rodzaju kapsułą. Więzi bowiem wszystkich, którzy przekroczą jego granicę. To jednak nie koniec potworności, bowiem gdy zachodzi słońce z okolicznych lasów wyłaniają się przerażające stworzenia na pozór podobne do ludzi.

Drugi sezon ujawnić ma prawdę o przerażających początkach miasteczka. Do tego życie jego mieszkańców pogrąża się w kolejnym chaosie z powodu przybycia tajemniczych gości.

W rolach głównych występują Harold Perrineau, Catalina Sandino Moreno, Eion Bailey, Hannah Cheramy, Simon Webster i Ricky He. Za serial odpowiadają John Griffin, Jack Bender i Jeff Pinkner.

Zdjęcia do drugiej serii From rozpocząć mają się tego lata w Halifax w Nowej Szkocji. Premiera zaplanowana jest na 2023 rok.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  M jak miłość - streszczenie odc. 1604

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.