Epic Drama prezentuje dwa świąteczne odcinki specjalne Detektywa Murdocha

}

Data: 3 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

W grudniu Epic Drama wyemituje dwa świąteczne odcinki specjalne uwielbianego serialu kryminalnego o detektywie Murdochu. Premiera pierwszego z nich – Detektyw Murdoch: wśród nocnej ciszy… w sobotę 4 grudnia o godzinie 21:30.

Do świąt zostały cztery dni. Na ulicach Toronto nie ma śniegu, więc nastroje są kiepskie — do chwili, gdy na posterunek policji wpada dwóch napuszonych biznesmenów z naciąganą historią o napadzie na pociąg i przestępcy, który próbuje ukraść Boże Narodzenie. Murdoch i Brackenreid muszą jak najszybciej rozwiązać sprawę, więc ruszają do akcji! Murdoch jest zbity z tropu, ale wkrótce dochodzi do kolejnych bardzo dziwnych napadów. Crabtree jest przekonany, że bandyta wzoruje się na fikcyjnym bohaterze, ale Brackenreid odrzuca tę dziwaczną teorię.

Tymczasem Jackson i James starają się obudzić świątecznego ducha na komisariacie policji. Posterunkowy Jackson tworzy policyjny chór. Mając na to zadanie tylko kilka dni, błaga o pomoc Rebekę. W międzyczasie Dr Ogden przeżywa dziwną przygodę, kiedy dwójka biednych dzieci, które proszą ją na ulicy o pomoc, myli ją z bohaterką z bajek. W dniu Wigilii wszystkie te historie zbiegną się ze sobą, a Murdoch będzie musiał ponownie znaleźć sposób na uratowanie świąt…

Tydzień później na kanale Epic Drama pojawi się drugi świąteczny hit z serii detektywa Murdocha. Odcinek Detektyw Murdoch: pracowite święta będzie miał swoją premierę w sobotę 11 grudnia o godzinie 21:30. Murdoch i Ogden udają się do Victorii, by spędzić spokojne Święta Bożego Narodzenia z rodziną brata Murdocha, Jaspera Linneya. Sprawy przybierają niespodziewany obrót – Jasper i jego żona Daphne anulują rezerwację luksusowego hotelu dla swoich gości, więc Murdoch i Ogden zmuszeni są zatrzymać się u Linneyów i ich dwóch rozwydrzonych córek.

Jasper z zespołem zostaje poproszony o zbadanie pewnych manipulacji w miejscu starożytnej osady, gdzie badaniami zajmuje się archeolog Megan Byrne i jej wspólnik. Kiedy przybywają na miejsce wykopalisk, odkrywają, że jej współpracownik został zamordowany. Dochodzenie zmusza ich do wędrówki wśród surowych, pięknych krajobrazów Kolumbii Brytyjskiej i spotkania z przedstawicielami plemion Songhee i Haida. Tymczasem państwo Brackenreid otrzymują propozycję pewnej okazyjnej inwestycji, która jednak może nie być tym, czym się wydaje.

ZOBACZ TEŻ  Detektyw Murdoch sezon 11 - odważny detektyw z Toronto powraca

Crabtree i Higgins planują wyjazd na narty ze swoimi ukochanymi – Niną Bloom i Ruth Newsome. Policjanci z wielkim przekonaniem opowiadają partnerkom o swojej pasji do narciarstwa, choć tak naprawdę kompletnie nic o nim nie wiedzą. Kiedy odkrywają, że ten sport polega na zjeżdżaniu po stromych zboczach gór na drewnianych deskach przywiązanych do stóp, zaczynają obawiać się, że przecenili swoje możliwości…

Mamy też więcej dobrych wieści dla fanów słynnego detektywa. Już w styczniu na Epic Drama pojawi się nowy, 14. sezon Detektywa Murdocha!

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.