Emisja serialu Lulu wstrzymana. Powodem wojna na Ukrainie

}

Data: 20 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

W kwietniu tego roku rozpoczęły się zdjęcia do obyczajowego serialu Polsatu Lulu. Choć sezon pierwszy został już ukończony to na razie nie doczeka się emisji. Powodem jest rosyjska licencja.

Serial powstał na podstawie rosyjskiego formatu IP Pirogova. Ze względu na trwającą wojnę na Ukrainie spowodowaną najazdem Rosjan, zdecydowano się wstrzymać z emisją tej produkcji. Podobny los spotkał nakręcony już drugi sezon serialu Kuchnia, który również opiera się na rosyjskim formacie.

Polsat zawiesił także emisję serialu Kowalscy kontra Kowalscy. Tu jednak zdjęć do trzeciego sezonu jeszcze nie rozpoczęto.

Lulu to serial obyczajowy z dużą dawką pozytywnych emocji i zaskakującymi perypetiami. Główną bohaterką jest Lucyna Makowska (Anna Dereszowska), nazywana od czasów szkolnych przez bliskich Lulu. Ten czuły pseudonim wkrótce może stać się znakiem biznesowym. Do tej pory Lulu zajmowała się tylko domem, była piękną żoną „przy mężu”, wysoko postawionym urzędniku (Przemysław Sadowski) i matką nastolatki (Weronika Wachowska). W efekcie zdrady męża i nagłego ich rozstania kobieta musi radzić sobie sama.

Lucyna postanawia otworzyć własny cukierniczy biznes. Coś, co dotąd było tylko jej prywatną pasją, musi stać się jej zawodem! Wspierać ją będzie siostra Olga (Grażyna Sobocińska) – zalotna, zadziorna i romansująca na prawo i lewo pracowniczka studia muzycznego oraz Dziadek (Marek Siudym), którego pomysły przyniosą czasem jednak więcej szkody niż pożytku. W tym czasie nie znikną kłopoty rodzinne i problemy wychowawcze z córką nastolatką.

Na drodze Lulu stanie jej dawna miłość Andrzej (Michał Czernecki) a kłody pod nogi rzucać będzie zazdrosna sąsiadka Elka (Joanna Kurowska). A wszystko to w towarzystwie lukru, złotej posypki i masy cukrowej we wszystkich kolorach.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  DMZ – zwiastun serialu o desperackiej próbie odnalezienia swojego dziecka w czasie wojny

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.