Emily w Paryżu – data premiery i pierwsza zapowiedź 2. sezonu

}

Data: 27 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Podczas Tudum w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź drugiego sezonu serialu Emily w Paryżu. Podano także datę premiery nowych epizodów.

Lily Collins do roli Emily powróci już 22 grudnia 2021 roku. To będą wspaniałe francuskie wakacje. Saint-Tropez czeka!

Emily w Paryżu opowiada o dwudziestoparoletniej dyrektorce działu marketingu w Chicago – Emily, która dostaje wymarzoną pracę w Paryżu. Jej firma przejmuje luksusową francuską agencję marketingową, a zadaniem kobiety jest opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Emily zatraca się w swoim nowym paryskim życiu, pełnym upojnych przygód i nieoczekiwanych wyzwań. Musi zdobyć sympatię współpracowników i nawiązać nowe przyjaźnie. Nie obędzie się także bez romansów.

W obsadzie drugiej serii tej komedii zobaczymy także Ashley Park jako Mindy Chen, Phillippine Leroy Beaulieu jako Sylvie, Lucas Bravo jako Gabriel, Samuel Arnold jako Julien, Camille Razat jako Camille, Bruno Gouery jako Luc, Kate Walsh, William Abadie i Arnaud Viard. Twórcą serialu jest Darren Star.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Emily w Paryżu – Camille Razat zdradza szczegóły 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.