Emily w Paryżu będzie jeszcze przez co najmniej dwa sezony!

}

Data: 11 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Komediodramat Emily w Paryżu to wielki hit platformy Netflix. Serwis niecały miesiąc po premierze 2. sezonu dał produkcji zielone światło na realizację kolejnych dwóch serii.

W sezonie 3. i 4. w obsadzie powróci oczywiście Lily Collins, bo chyba nikt bez tej doskonałej aktorki nie wyobraża sobie ten produkcji.

Odnowienie nastapiło po zapoznaniu się włodarzy platformy z wynikami oglądalności 2. sezonu. Produkcja zdominowała Top 10 Netflixa w aż 94 krajach, a po pięciu dniach od premiery notowała już oglądalność na poziomie ponad 100 miliona godzin.

Cieszycie się z tej decyzji platformy?

Emily w Paryżu opowiada o dwudziestoparoletniej dyrektorce działu marketingu w Chicago – Emily, która dostaje wymarzoną pracę w Paryżu. Jej firma przejmuje luksusową francuską agencję marketingową, a zadaniem kobiety jest opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Emily zatraca się w swoim nowym paryskim życiu, pełnym upojnych przygód i nieoczekiwanych wyzwań. Musi zdobyć sympatię współpracowników i nawiązać nowe przyjaźnie. Nie obędzie się także bez romansów.

W drugim sezonie Emily zaczyna czuć się pewniej w Paryżu, jednak w rezultacie pełnej namiętności nocy może wypaść z torów. Jej życie staje się coraz bardziej chaotyczne i skomplikowane, a z uporaniem się z problemami nie pomagają jej konsekwencje upojnej nocy z Gabrielem. Do tego na lekcjach francuskiego poznaje kolegę z ’emigracji’ znanego jako Alfie, który zarówno ją irytuje, jak i intryguje.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Emily w Paryżu – oficjalny zwiastun 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.