Elvis Presley jako tajny agent? Netflix tworzy animację!

}

Data: 17 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Od śmierci niekwestionowanego króla muzyki rock and roll minęło już ponad 40 lat i Netflix oddając mu hołd zdecydował się na stworzenie animowanego serialu, w którym Presley zostaje tajnym agentem.

Serial nosić będzie tytuł Agent King i będzie produkcją dla dorosłych. Jak podaje platforma Netflix Presley zrzuca swój biały uniform, zamienia go na odrzutowy plecak i zostaje tajnym agentem, aby uchronić kraj przed złymi siłami, które mu zagrażają, jednocześnie pracując również jako piosenkarz.

Jak mówi Priscilla Presley, była żona muzyka, Presley zawsze marzył o zostaniu superbohaterem. Chciał walczyć z przestępczością i ratować świat. Teraz dzięki serialowi mu się to uda. Priscilla odpowiada za produkcję, a Mike Arnold jest scenarzystą i showrunnerem.

ak spy poster press2019 fm
comingsoon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  4 Blocks – nagradzana saga o berlińskich gangsterach już na HBO GO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.