Elves – zwiastun duńskiego serialu grozy rozgrywającego się w świątecznym klimacie

}

Data: 10 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Lubicie seriale, które miły świąteczny klimat łączą z fantastyką i grozą? Jeśli tak, to ta nowa duńska produkcja Elves, która właśnie zmierza na Netlix, jest całkowicie dla Ciebie. W sieci zadebiutował jej pierwszy zwiastun. Możecie zapoznać się z nim poniżej.

Czteroosobowa rodzina zmierza na odległą wyspę, gdzie zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia. Mają problemy i takie odosobnienie w tym szczególnym, magicznym czasie ma wpłynąć dobrze na ich nadwątlone relacje. Po przybyciu na miejsce odkrywają jednak, że wyspa nie jest zbyt rzadko odwiedzana przez turystów, ponieważ zamieszkują ją Elfy. Kiedy najmłodsza córka znajduje urocze dziecko elfa, postanawia zabrać je do domu. To jednak nieść będzie za sobą katastrofalne konsekwencje. Inne elfy zabranie przez człowieka jednego ze swoich traktują jako początek wojny.

Elves składa się z sześciu odcinków. Za serial odpowiada Stefan Jaworski. Produkcje wyreżyserował Roni Ezra. W obsadzie znajdują się Ann Eleonora Jørgensen, Rasmus Hammerich, Vivelill Søgaard Holm, Sonja Steen, Peder Thomas Pedersen, Lukas Løkken i Lila Nobel.

Serial przekształca lokalne skandynawskie mity w współczesną bożonarodzeniową opowieść z odrobiną horroru.

Premiera serialu już 28 listopada 2021 roku.

Źródło: Netflix, Collider

ZOBACZ TEŻ  Watchmen – tajemnicze zapowiedzi serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.