Elijah Wood dołącza do obsady 2. sezonu Yellowjackets

}

Data: 19 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Niezwykle udany serial Showtime Yellowjackets już niedługo rozpocznie prace na planie drugiego sezonu. Obecnie produkcja jest na etapie kompletowania obsady, a ta jest iście gwiazdorska. Swój angaż otrzymał właśnie Elijah Wood.

Wood wcieli się w Waltera, oddanego obywatelom detektywa, który rzuci Misty (Christina Ricci) wyzwanie, w sposób, którego ta wcale się nie spodziewa. Bohater ten pojawi się tylko w drugim sezonie.

Wcześniej ogłoszono, że Lauren Ambrose wcieli się w dorosłą Van, a Simone Kessell zagra dorosłą Lottie.

Yellowjackets to survivalowy i psychologiczny dramat o dojrzewaniu z elementem horroru, który opowiada o grupie szalenie utalentowanych piłkarzy z licealnej drużyny. Ich samolot rozbija się i trafiają oni do dziczy na dalekiej północy. Teraz aby przetrwać muszą nauczyć się ze sobą współpracować.

Akcja serialu rozgrywa się w dwóch liniach czasowych. Widzimy bohaterów, którzy starają się jakoś przetrwać w odosobnieniu oraz po 25 latach od tego wydarzenia. Na każdym z nich traumatyczne doświadczenia wywarły wielkie piętno, które w dorosłym życiu nieuchronnie wychodzi na wierzch. To co zaczęło się w dziczy ćwierć wieku temu nie opuściło ich do dnia dzisiejszego.

Twórcy Yellowjackets to Ashley Lyle i Bart Nickerson.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Projekt Manhattan powraca z 2. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.