Eli Roth. Historia horroru – AMC zamawia drugi sezon dokumentu!

}

Data: 9 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

W zeszłym roku zadebiutował pierwszy sezon serialu dokumentalnego od AMC będący częścią cyklu AMC Visionaries. Teraz stacja zdecydowała się na zamówienie kontynuacji.

Dokument Eli Roth. Historia horroru ukazuje historię filmów grozy. Poznajemy jak ten popularny gatunek zmieniał się na przestrzeni lat. Gośćmi pierwszego sezonu były takie sławy gatunku jak Stephen King, Quentin Tarantino, Rob Zombie, Jordan Peele czy Jamie Lee Curtis. Sezon ten skupiał się na takich motywach znanych z horrorów jak zombie, slashery i gore. Nowe epizody wezmą pod lupę potwory, złe dzieci, czarownice, nawiedzone domy i specyficzny podgatunek body horror.

Zaproszeni przez Rotha goście opowiedzą o ciekawostkach filmowych, tym jak odnieść sukces, o swoich inspiracjach, a także postarają się odpowiedzieć na pytanie czego boją się widzowie i co wpływa na to, że tak wiele osób uwielbia się bać.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Eli Roth: Historia horroru sezon 2. - jest pierwsza zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.