w

Eli Roth. Historia horroru – AMC zamawia drugi sezon dokumentu!

comingsoon

W zeszłym roku zadebiutował pierwszy sezon serialu dokumentalnego od AMC będący częścią cyklu AMC Visionaries. Teraz stacja zdecydowała się na zamówienie kontynuacji.

Dokument Eli Roth. Historia horroru ukazuje historię filmów grozy. Poznajemy jak ten popularny gatunek zmieniał się na przestrzeni lat. Gośćmi pierwszego sezonu były takie sławy gatunku jak Stephen King, Quentin Tarantino, Rob Zombie, Jordan Peele czy Jamie Lee Curtis. Sezon ten skupiał się na takich motywach znanych z horrorów jak zombie, slashery i gore. Nowe epizody wezmą pod lupę potwory, złe dzieci, czarownice, nawiedzone domy i specyficzny podgatunek body horror.

Zaproszeni przez Rotha goście opowiedzą o ciekawostkach filmowych, tym jak odnieść sukces, o swoich inspiracjach, a także postarają się odpowiedzieć na pytanie czego boją się widzowie i co wpływa na to, że tak wiele osób uwielbia się bać.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Wiedźmin – Yennefer i Ciri na solowych plakatach!

blank

BH90210 anulowane po pierwszym sezonie!