w

Eli Roth. Historia horroru – AMC zamawia drugi sezon dokumentu!

eli roth 768x433
comingsoon

W zeszłym roku zadebiutował pierwszy sezon serialu dokumentalnego od AMC będący częścią cyklu AMC Visionaries. Teraz stacja zdecydowała się na zamówienie kontynuacji.

Dokument Eli Roth. Historia horroru ukazuje historię filmów grozy. Poznajemy jak ten popularny gatunek zmieniał się na przestrzeni lat. Gośćmi pierwszego sezonu były takie sławy gatunku jak Stephen King, Quentin Tarantino, Rob Zombie, Jordan Peele czy Jamie Lee Curtis. Sezon ten skupiał się na takich motywach znanych z horrorów jak zombie, slashery i gore. Nowe epizody wezmą pod lupę potwory, złe dzieci, czarownice, nawiedzone domy i specyficzny podgatunek body horror.

Zaproszeni przez Rotha goście opowiedzą o ciekawostkach filmowych, tym jak odnieść sukces, o swoich inspiracjach, a także postarają się odpowiedzieć na pytanie czego boją się widzowie i co wpływa na to, że tak wiele osób uwielbia się bać.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

netflix thewitcher ig grid phase001 1080x1080 pre 07 easy resize.com gallerylg

Wiedźmin – Yennefer i Ciri na solowych plakatach!

bh90210 cancelled 650x365

BH90210 anulowane po pierwszym sezonie!