Ekler – zobaczcie niesamowicie kontrowersyjny teledysk promujący serial

}

Data: 4 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Już 14 października na YouTube zadebiutuje kontrowersyjny i satyryczny serial Ekler, który ukaże w prześmiewczy sposób hierarchię polskiego Kościoła. W szczególności dostanie się ojcu Rydzykowie, który w współczesnych czasach stworzył wielkie imperium, jakim jest Telewizja Trwam.

W teledysku Skiby Dawaj ostro występują aktorzy wcielający się w serialu w główne role. Są tańczące zakonnice, księża, biskupi, czerwone szpilki i prowokacyjne gesty, a tekst mówi sam za siebie. Jak mówią twórcy produkcji, to dopiero przedsmak tego co zobaczymy…

Akcja serialu Ekler dzieje się w lokalnej redakcji telewizji katolickiej Wytrwamy. Będziemy śledzić perypetie i wyimaginowane historie z życia pracowników tej redakcji. Choć czy aby na pewno tak bardzo wyimaginowane? Głównym bohaterem i duchowym liderem jest postać zwana Ojcem Przewodnikiem. Całość opiera się właśnie na Telewizji Trwam, zamkniętym imperium, gdzie nikt postronny nie dowie się co tak naprawdę się tam dzieje. Twórcy przedstawiają swoją wizję tej instytucji, ludzi tam pracujących i bywających. Podglądają i pokazują świat oraz mechanizmy nim zarządzające, których możemy się tylko domyślać.

Kręcimy serial komediowy o polskim Kościele. Nie śmiejemy się z wiary czy religii. Śmiejemy się z tych rozpasanych biskupów, którzy zatracili się w chciwości i pazerności. Szydzimy z ich hipokryzji i chęci sprawowania władzy nad Polakami. Inspiracją byli dla nas prawdziwi hierarchowie. – powiedział Skiba w rozmowie z Wirtualną Polską

Źródło: światseriali, Youtube

ZOBACZ TEŻ  American Horror Stories – pierwsza teaserowa zapowiedź nowej antologii Murphy'ego

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.