Ekler – na Youtube trafi satyryczny serial o imperium zbudowanym przez ojca Rydzyka

}

Data: 15 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Już w październiku na Youtube zadebiutuje polski serial internetowy Ekler, który w satyryczny sposób ukaże nam największe imperium jakie w współczesnych czasach udało zbudować się ojcu Rydzykowi – Telewizję Trwam.

Jako, że nikt tak naprawdę nie wie co tam się dzieje, twórcy przedstawiają swoją wizję tej instytucji, ludzi tam pracujących i bywających. Podglądają i pokazują świat oraz mechanizmy nim zarządzające, których możemy się tylko domyślać. Akcja dzieje się w lokalnej redakcji telewizji katolickiej Wytrwamy. Będziemy śledzić perypetie i wyimaginowane historie z życia pracowników tej redakcji. Choć czy aby na pewno tak bardzo wyimaginowane? Głównym bohaterem i duchowym liderem jest postać zwana Ojcem Przewodnikiem.

Pojedyńczy odcinek serialu trwać ma około 10 minut. W obsadzie znajdują się Jerzy Schejbal, Piotr Cyrwus, Rafał Rutkowski, Ewa Telega, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Skiba, Antek Smykiewicz, Kamil Pawelski aka „Ekskluzywny menel” oraz członkowie Teatru Montownia: Marcin Perchuć, Adam Krawczuk, Maciej Wierzbicki, Agnieszka Matysiak, Beata Kawka, Aleksandra Szwed i Katarzyna Ucherska. Reżyseruje Jan Jagielski na podstawie scenariusza Ewy Telegi i Kamila Kwiecińskiego.

Premiera serialu Ekler na Youtube już 14 października 2021 roku.

Źródło: Youtube

ZOBACZ TEŻ  Detektyw Malton kontra zbrodnia sezon 2 – kryminalna seria powraca na CBS Reality

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.