Echoes – Matt Bomer dołącza do obsady serialu Briana Yorkey’a

}

Data: 30 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Powiększa się obsada psychologicznego thrillera Echoes, za produkcję którego odpowie twórca serialu Trzynaście powodów – Brian Yorkey. Swój angaż otrzymał właśnie nominowany do nagrody Emmy Matt Bomer.

Dołącza on do Michelle Monaghan, która wystąpi w podwójnej roli. Zagra siostry bliźniaczki. Bomer wcieli się w Jacka Becka, męża Leni. Jack to typowy chłopak z sąsiedztwa, który wyrósł na mężczyznę, którego pragnie każda kobieta, to uduchowiony, kochający mąż i ojciec i cenny członek społeczności. Prowadzi odnoszącą sukcesy praktykę weterynaryjną i hodowlę koni, która była w jego rodzinie od pokoleń. Kiedy jego żona znika w tajemniczych okolicznościach, to właśnie Jack ma najwięcej do stracenia, gdy na jaw wyjdzie sekretne życie jego żony.

Echoes skoncentruje się wokół identycznych bliźniaczek – Leni i Giny. Mają one niebezpieczny sekret. Będąc dziećmi zamieniły się życiami, teraz prowadzą podwójne życie jako dorosłe już osoby – mają dwa domy, dwóch mężów i dziecko. Ten perfekcyjnie wyreżyserowany świat pogrąża się jednak w chaosie, gdy jedna z sióstr zaginie.

Za scenariusz do serialu Echoes odpowiada Vanessa Gazy.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  The Crown – Gillian Anderson jako Żelazna Dama

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.