Echoes – Jonathan Tucker dołącza do obsady

}

Data: 19 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Do obsady limitowanego thrillera psychologicznego Netflixa Echoes dołączył aktor Jonathan Tucker. Kojarzyć możecie go z serialu Westworld czy Miasto na wzgórzu.

Za serial odpowiada Brian Yorkey, twórca produkcji Trzynaście powodów. Scenariusz thrillera napisała Vanessa Gazy.

Echoes skoncentruje się wokół identycznych bliźniaczek – Leni i Giny. Mają one niebezpieczny sekret. Będąc dziećmi zamieniły się życiami, teraz prowadzą podwójne życie jako dorosłe już osoby – mają dwa domy, dwóch mężów i dziecko. Ten perfekcyjnie wyreżyserowany świat pogrąża się jednak w chaosie, gdy jedna z sióstr zaginie.

Tucker w Echoes wcieli się w niespokojnego i tajemniczego mieszkańca małego miasteczka, którego ze swojego dzieciństwa kojarzą siostry Leni i Giny. W roli bliźniaczek – Michelle Monaghan. W obsadzie są także Matt Bomer, który wcieli się męża jednej z sióstr, Daniel Sunjata, Ali Stroker, Karen Robinson i Rosanny Zayas.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Z Nation - koniec serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.